Melania

Biography

Drogie Panie odpowiedz na Wasze pytania…na załączonym obrazku. Przy odpowiedniej motywacji jak i organizacji forma to tylko kwestia czasu. Mela nie jest przykładem klasycznej metamorfozy, natomiast pokazuje, jak szybko można wrócić do formy, a nawet lekko ją poprawić…a to nie jest koniec 🙂

Jak zwykle współpraca z nieocenioną Anna Nawara Sofora

„Te 3 zdjęcia ukazują moje ostatnie 27 miesięcy życia. Formę przed, ciąże i formę po do której dzięki treningom udało się szybko odzyskać, a nawet poprawić 😉, a to jeszcze nie jest koniec.
Zawsze należałam do osób aktywnych co sprawiało mi przyjemność dzięki temu odpoczywała moja głowa od pracy. Początek mojej ciąży był zaliczony do zagrożonych zatem musiałam ograniczyć treningi. Do aktywiści wróciłam po 1,5 miesiąca od cc. Pomógł mi w tym przyjaciel rodziny i Trener przez duże T Bartosz Jędrzejczuk dzięki któremu 2 razy w tygodniu 7,5 miesiąca treningów przebiegało w fantastycznej atmosferze, a mój synek Oskar miał opiekę podczas wylewania przeze mnie siódmych potów.
Zatem dziewczyny nie szukajcie wymówek tylko zadbajcie o siebie i swoje ciało u takich profesjonalistów jak Bartosz Jędrzejczuk ❤️ My trenujemy dalej, aby za kolejne 9 miesięcy zrobić porównanie. Zapraszam Was do odwiedzenia profilu www.trener-personalny.com lub fanpage na fb.
Jeśli macie jakieś pytania chętnie Wam na nie odpowiem 😌

Melania

  • Specializedin:
  • Experience:
  • Email:
  • Phone:

Qualification