O mnie

Jestem absolwentem wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego, która umożliwiła mi zdobycie uprawnień instruktorskich, a następnie trenerskich: trener II klasy kulturystki i ćwiczeń siłowych. Jestem również instruktorem Indoor Cyclingu – jazdy na rowerze stacjonarnym w rytm muzyki. Posiadam także certyfikat instruktora TRX (pobierz).

Ze sportem związany jestem od zawsze – wciąż trenuję lekką atletykę, piłkę nożną i sztuki walki. Od ponad 10 lat, nieprzerwanie  zdobywam doświadczenia związane z doskonaleniem metod treningowych, a także z techniką wykonywania ćwiczeń. Nie jestem tylko teoretykiem – także na sobie testuję różne metody treningowe oraz diety.  Ukończyłem wiele szkoleń dotyczących żywienia i suplementacji sportowców.

Chcę dysponować jak największym wachlarzem doświadczeń, możliwości, także po to by w profesjonalny sposób pomóc moim podopiecznym w uzyskaniu idealnej sylwetki.  Działalność trenerską prowadziłem w wielu renomowanych klubach: Gym City, Gimnasion, Pure, Fitness Point – w których pełniłem funkcje managerskie i osiągałem status Master Trenera.
Dzisiaj spełniam się we własnym klubie.

Jestem doświadczonym trenerem z wysokimi kwalifikacjami, który przede wszystkim ceni sobie jakość treningów, jak również ogromną satysfakcję z pracy z klientami.