Marcin

Biography

…mimo ze z zasady nie współpracuje z klientami z online to ta metamorfoza jest godna uwagi 🙂 kolega Rudy 🙂 biorąc pod uwagę moje jak i Anna Nawara wskazówki treningowo dietetyczne osiągnął taka o to zmianę … a to jeszcze nie jest koniec…

„Do Bartosza trafiłem po kilku (z rzędu), samodzielnych próbach zrobienia „dobrej formy na lato”. Zawsze barkowało tego czegoś, kropki nad „i”. Konsultacja z Bartoszem, wykonanie zaleconych badań oraz implementacja kluczowych zmian w planie treningowym oraz żywieniowym, przyniosła widoczne rezultaty. Regularna kontrola „formy” i reagowanie na szybko pojawiające się efekty zmian, motywują do realizowania założonego planu.

Bartosz jest megafachowcem, w tym co robi i otacza się zespołem wysokiej klasy specjalistów. Podziekowania również dla Sofora Anny Nawary, która robi świetną robote w kwestii suplementacji. Dobiera to co jest niezbędne, do osiągnięcia celu, skuteczne i co najistotniejsze, bezpieczne.

Barotsza polecę każdemu, który chciałby zacząć swoją drogę do metamorfozy w lepszą wersje samego siebie. Ja zrobiłem krok w kierunku osiągniecia celu, jestem megazadowolony i to jeszcze nie koniec…”

Marcin

  • Specializedin:
  • Experience:
  • Email:
  • Phone:

Qualification